PAKUOČIŲ DIZAINO SPECIALISTAI

Pakuotės dizainas ir konstrukcija

Pakuočių dizainas, projektavimas ir konstrukcija lemia išlaidas, poveikį aplinkai, saugumą, pardavimus ir vartotojų šypsenas. Mūsų tikslas – pasiūlyti Jums iki smulkmenų apgalvotus sprendimus, užtikrinant nepriekaištingą gaminių kokybę, Jūsų lūkesčius atitinkantį pakuočių dizainą, patrauklią kainą ir visuomet malonų aptarnavimą.

Skirdami ypatingą dėmesį aplinkosaugai ir socialinei atsakomybei, siekiame užtikrinti, kad pakuočių projektavimas, dizainas ir gamyba prisidėtų prie tvaresnio rytojaus kūrimo ir atitiktų Jūsų įmonės keliamus lūkesčius. Turite klausimų? Kviečiame susisiekti! VILPAK patyrusių profesionalų komanda padės Jums pasirinkti tinkamiausią pakuotės variantą.

Vilpak paslaugos
Konsultavimas ir pakuočių testavimas

KONSULTAVIMAS
IR TESTAVIMAS

Mūsų projektuotojai ir rinkodaros specialistai bendradarbiauja su klientais padėdami kiekvienam produktui parinkti tinkamiausias medžiagas, konstrukciją ir dizainą. Atsižvelgiame į visus Jūsų poreikius.

Priešspaudiminiai darbai

PRIEŠSPAUDIMINIAI
DARBAI

Prieš spausdindami pakuotes parengiame sutarto dizaino pakuočių pavyzdžius, kad galėtumėte ištobulinti galutinį produktą.

Kitos su pakuočių gamyba susijusios paslaugos

KITOS SU PAKUOČIŲ GAMYBA
SUSIJUSIOS PASLAUGOS

VILPAK teikia ir papildomas paslaugas. Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų poreikius jau šiandien.

Reikia unikalaus sprendimo?