Vilpak

Apie mus

Pakuočių popieriaus pagrindu gamybos partneriai

VILPAK – 1996 m. Lietuvoje įkurtos spaustuvių grupės „Grafija“ dalis. Per ilgus gyvavimo metus išplėtėme savo veiklą ir šiandien dirbame Vidurio, Šiaurės ir Vakarų Europoje.

 

Vilpak

Klientai

Geriausias mūsų darbo, kokybės ir kainų įvertinimas – tai mūsų klientai, kurie patiki mums savo užsakymus. Tik sugebėdami pasiūlyti konkurencingas kainas, operatyvų užsakymų atlikimą, aukštą kokybę bei platų paslaugų spektrą, išlaikome konstruktyvius ir ilgalaikius santykius su klientais. Didžiuojamės, kad mumis pasitiki žinomos Lietuvos ir užsienio įmonės.

tele2 IKEA fiskars carlsberg
  ir kt.  
         

Vilpak

Partneriai

Vienas iš svarbiausių įmonės sėkmės garantų – kuopščiai atrinkti žaliavų tiekėjai. Grafijos požiūris į bendradarbiavimą siekia ilgalaikio bendradarbiavimo bei tvarumo užtikrinimo. Tai garantuoja tiek geriausias rinkoje medžiagas, tiek ypač patrauklias kainas. Mes dirbame tik su laiko patikrintais tiekėjais, kurie žinomi visame pasaulyje dėl darbo su tokiais prekės ženklais, kaip FUJI FILM, AGFA, UPM, STORA ENSO bei kitais gamintojais iš Baltijos šalių, Skandinavijos bei Vakarų europos.

pankaboard Stora_Enso weig Mayr-Melnhof_Karton Huber-group-logo[6]
Metsa  
       

Vilpak

Faktai ir skaičiai

70 mln.

spaudos lapų per metus

220 mln.

suklijuotų dėžučių per metus

7500 m2

gamybinis ir sandėlių plotas

5000 t

konvertuoto kartono per metus

54

atsakingi darbuotojai kurie nuolat tobulėja ir mokosi

800

sunkvežimių pristatytų krovinių

60 %

eksportas į užsienio šalis

8 mln.

eurų apyvarta per metus

1 mln.

eurų investicijos 2018  metais